به وب سایت نمایندگی دوو قزوین، ارائه دهنده خدمات مجاز تعمیرات لوازم خانگی دوو در قزوین خوش آمدید.
تعمیرات در محل | استفاده از قطعات ارجینال
نمایندگی تعمیرات کولر گازی دوو در قزوین

نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین

نمایندگی کولر گازی دوو در شهر قزوین به عنوان یکی از بهترین نمایندگی ‌های تعمیرات کولر گازی اسپلیت شناخته شده است. مرکز تخصصی تعمیرات دوو در قزوین، با بیش از 35 سال سابقه، به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به تمام مشتریان خود می باشد. ارائه هرگونه خدمات تعمیر و همچنین خدمات پس از فروش در نمایندگی تعمیرات کولر گازی دوو در قزوین، توسط کارشناسان و تکنسین حرفه ای و آموزش دیده صورت می گیرد.

تمامی تعمیرکاران و کارکنان این نمایندگی دوو در قزوین، پس از گذراندن دوره‌ های آموزشی تئوری و عملی، با استفاده از بهترین و مجهز ترین تجهیزات به تعمیر کولر گازی مارک دوو می ‌پردازند. در سریع ترین زمان ممکن، توسط ابزار های نوین و پیشرفته، مشکل دستگاه شما را شناسایی کرده و سپس جهت تعمیر کولر گازی، اقدامات لازم را به کار می گیرند. همچنین امکان دریافت خدمات از نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین، برای تمام شهروندان شهر قزوین وجود دارد. از بارزترین پارامتر های نمایندگی کولر گازی دوو قزوین، می توان به ارائه خدمات پس از فروش اشاره کرد.

مهمترین ویژگی های نمایندگی تعمیرات کولر گازی دوو در قزوین

مهمترین ویژگی های نمایندگی تعمیرات کولر گازی دوو در قزوین

اعزام نیرو در محل جهت تعمیر کولر گازی اسپلیت

اعزام نیرو در محل جهت تعمیر کولر گازی اسپلیت، از اساسی ترین پارامتر های نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین می باشد. با توجه به ازدحام جمعیت و شلوغ بودن خیابان های شهر قزوین، یکی از بزرگترین مشکلاتی که مردم قزوین با آن مواجه می باشند، ترافیک بیش از حد می باشد. بنابراین نمایندگی کولر گازی دوو قزوین، جهت رفاه حال مشتریان خود، به صورت شبانه روزی، آماده اعزام تکنسین های ماهر به محل مورد نظر مشتری، جهت تعمیر کولر گازی می باشد.

ارائه خدمات پس از فروش نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین

دومین ویژگی بارز نمایندگی تعمیرات کولر گازی دوو در قزوین، ارائه خدمات پس از فروش است. به بیانی ساده تر، دستگاه شما که توسط نمایندگی دوو، تعمیر می شوند، شامل خدمات پس از فروش می باشد. یعنی اگر کولر گازی شما، پس از تعمیر، دچار مشکل شود، به طور رایگان توسط نیرو های ماهر شرکت دوو در قزوین، مجددا تعمیر خواهد شد. پس نیازی به پرداخت هزینه اضافی نخواهید داشت.

استفاده از قطعات اصل در نمایندگی کولر گازی دوو قزوین

از دیگر ویژگی های مهم نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین، استفاده از قطعات اورجینال می باشد. این نمایندگی با ارائه مجوز های مربوطه، از قطعات اورجینال برند دوو جهت تعمیر کولر گازی شما استفاده می کند. در واقع کلیه قطعات موجود در نمایندگی کولر گازی دوو قزوین، اورجینال می باشند، زیرا اگر از قطعات اصل در دستگاه های آسیب دیده، استفاده نشود، احتمال بروز مشکل در سایر قسمت های دستگاه بسیار زیاد می باشد.

تعمیرکاران حرفه ای نمایندگی کولر گازی دوو قزوین

یکی از پارامتر هایی که موجب جلب رضایت مشتریان نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین شده است، وجود تعمیرکاران حرفه ای و متخصص می باشد. این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که اگر تعمیرکار حرفه ای و با تجربه باشد، دستگاه شما به بهترین شکل احسنت تعمیر خواهد شد. تعمیرکاران نمایندگی کولر گازی دوو آموزش های لازم را جهت تعمیرات تخصصی، فرا گرفته اند و تمامی مدارک و گواهینامه های لازم، جهت تعمیر کولر گازی را دارا می باشند.

ارائه خدمات 24 ساعته نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین

ارائه خدمات به صورت شبانه روزی، از دیگر ویژگی های مهم نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین می باشد. این مجموعه به صورت 24 ساعته، به مشتریان خود خدمات لازم را ارائه می دهند. بنابراین شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره های درج شده در این صفحه، با ما در تماس باشید.

مزایای خدمات پس از فروش نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین

مزایای خدمات پس از فروش نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین

یکی از مزایای استفاده از خدمات نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین، ارائه خدمات شبانه روزی در تمام روزهای هفته به تمامی مشتریان است. این نمایندگی دارای تیم پشتیبانی بسیار قوی و تعمیرکاران با تجربه و حرفه ‌ای می باشد و در کمترین زمان ممکن، پاسخگوی تمامی سوالات و تماس‌ های مشتریان خود می ‌باشند. همچنین، در صورت نیاز به تعمیر دستگاه، تعمیرکاران در کمتر از دو ساعت به محل مورد نظر می ‌رسند و کولر گازی را در صورت امکان در همان محل تعمیر می‌کنند.

تعمیرکاران این نمایندگی افرادی قابل اعتماد و حرفه ‌ای هستند و مشتریان می ‌توانند با اطمینان خاطر به تکنسین های شرکت دوو جهت تعمیر کولر گازی اسپلیت، اجازه ورود به منزل خود را دهند. نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین پس از انجام تعمیرات، دستگاه شما را به مدت 6 ماه ضمانت می کند. یعنی در صورت بروز هرگونه مشکل پس از تعمیر، به صورت رایگان مجدد به تعمیر همان قسمت دستگاه می پردازد.

تعمیرگاه ما ما، به صورت سراسری در شهر قزوین، نیرو اعزام می کند. اگر دستگاه مورد نظر شما، نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، در کوتاه ترین زمان ممکن، جهت تعویض آن قطعه، اقدام خواهیم کرد. البته این نکته را در نظر داشته باشید، تکنسین های شرکت دوو، تا حد امکان سعی می کنند کولر گازی شما را به گونه ای تعمیر کنند که نیازی به تعویض قطعات نداشته باشد.

اهمیت تعمیر کولر گازی دوو در سریع ترین زمان ممکن

اگر دستگاه شما با مشکل مواجه شد یا شاهد پیغام خطا و کد ارور به روی صفحه نمایشگر بودید، در اولین فرصت با نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین تماس بگیرید. با اینکه پس از نمایش پیام خطا، دستگاه های برقی ممکن است در طول زمان دچار خرابی شوند، اما باید در اسرع وقت جهت تعمیر اساسی کولر گازی، اقدام کنید. در صورت عدم توجه به تعمیر، دستگاه ممکن است با مشکلات بیشتری مواجه شود و هزینه تعمیر آن به مراتب  بیشتر خواهد شد.

پس از تماس با نمایندگی کولر گازی دوو قزوین مشکل دستگاه شما به سرعت برطرف خواهد شد. بنابراین نیازی نیست نگران تعمیر دستگاه خود باشید، کارشناسان ما بلافاصله پس از تماس شما به محل مورد نظر اعزام می ‌شوند و مشکل کولر گازی اسپلیت شما را در اسرع وقت برطرف می ‌کنند. با توجه به این که در سراسر سطح قزوین، تکنسین ماهر و با تجربه نمایندگی کولر گازی دوو مستقر می باشند،در کمتر از دو ساعت، در محل تعیین شده توسط شما حضور پیدا می کنند و اقدامات لازم جهت تعمیر کولر گازی شما را آغاز می کنند.

مراحل ثبت درخواست در نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین

مراحل ثبت درخواست در نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین

اگر کولر گازی اسپلیت برند دوو دارید و با مشکل مواجه شده است، با نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین می توانید تماس بگیرید. از طریق شمار های موجود در این صفحه می توانید با نمایندگی کولر گازی دوو قزوین تماس برقرار کنید و پس از بازگو کردن مشکل دستگاه خود، تعمیرکار مربوطه در اولین فرصت، به محل مورد نظر شما، اعزام می گردد.

پس از اعزام نیرو،  تکنسین های ماهر، در اولین مرحله، مشکل دستگاه شما را شناسایی می کنند. پس از آن  هزینه نهایی تعمیر را به شما اطلاع می‌ دهند، در صورت تمایل شما، تعمیر کولر گازی توسط تعمیرکار ماهر و با تجربه نمایندگی کولر گازی دوو قزوین، آغاز می شود. پس از تعمیر دستگاه، تعمیرکار به شما یک ضمانت نامه کتبی ارائه می دهد. همچنین شما می توانید به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه کارتخوان، هزینه تعمیرات کولر گازی را پرداخت کنید.

چرا باید جهت تعمیر کولر گازی دوو به نمایندگی آن در قزوین مراجعه کنیم؟

در صورتی که کولر گازی اسپلیت شما نیاز به تعمیر دارد، بهترین راه حل این است که تعمیر آن‌ ها را به نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین بسپارید. برخی از مهمترین دلایل اصلی جهت مراجعه به نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین عبارتند از:

تخصص نمایندگی کولر گازی دوو قزوین

نمایندگی کولر گازی دوو در قزوین از تکنسین ‌های حرفه ‌ای و مجرب برای تعمیر کولر گازی دوو استفاده می ‌کند. آنها دارای دانش و تجربه کافی در زمینه تعمیرات کولر گازی دوو می ‌باشند و می ‌توانند به صورت کاملاً اصولی مشکلات دستگاه شما را شناسایی کرده و پس از آن مشکل را رفع کنند.

استفاده ابزار و تجهیزات مخصوص در نمایندگی تعمیرات کولر گازی دوو قزوین

تعمیرات کولر گازی دوو به ابزار و تجهیزات مخصوص نیاز دارد که تنها در نمایندگی کولر گازی دوو قزوین در دسترس هستند. این ابزار ها، از به روز ترین تجهیزات دنیا محسوب می شوند.

ضمانت خدمات و تعمیرات در نمایندگی کولر گازی دوو قزوین

نمایندگی کولر گازی دوو قزوین برای تعمیرات انجام شده، ضمانت نامه ارائه می ‌دهد. اگر پس از تعمیر کولر گازی همچنان مشکلی وجود داشته باشد، می ‌توانید با نمایندگی تماس گرفته و دستگاه را مجدد تعمیر کنید.

هزینه تعمیر مناسب در نمایندگی کولر گازی دوو قزوین

هزینه تعمیرات کولر گازی اسپلیت دوو، بسیار منصفانه و منطقی می باشد. هزینه تعمیرات بسته به نوع مشکل و قطعات مورد نیاز، متفاوت است.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی دوو در قزوین

از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است در کولر گازی های دوو به وجود آید عبارت هستند از:

 • عدم خنک بودن باد دستگاه
 • مشکلات ناشی از نشتی گاز
 • ایجاد صدا های ناهنجار و آزار دهنده
 • عدم توقف دستگاه و آبریزی پنل دستگاه
 • عدم عملکرد صحیح فن پنل داخلی
 • عملکرد ضعیف دستگاه به دلیل کثیف بودن فیلتر
 • مشکلات برد، فن و کندانسور
 • توقف دستگاه در حین کار
 • مشکلات مربوط به برفک زدن کندانسور و کاهش میزان گاز
 • مشکلات ناشی از سیم کشی و بالا رفتن آپر
 • و…

با توجه به نکاتی که در این مطلب گفته شد، در صورت بروز هر مشکلی در کولر گازی اسپلیت خود، بدون هیچ دغدغه ای با نمایندگی تعمیرات کولر گازی دوو در قزوین تماس برقرار کنید تا مشکلات موجود در دستگاه های شما در سریع ترین زمان ممکن برطرف شود.

Call Now Buttonتماس با کارشناس